Veebilehe KADAKATEE.LASTELIIKLUSPARK.EE omanik on LASTE LIIKLUSPARK OÜ (registrikood 12467594), asukohaga Kadaka tee 84a. 

LASTE LIIKLUSPARGI REEGLID

 • Sõidukitega võivad sõita lapsed vanuses 3-8a või kuni 50kg kaaluv laps.
 • Broneeritud ürituse korral on lubatud laste arv 24.
 • Laste Liikluspargis on kohustuslik järgida liiklusreegleid.
 • Lapsed liiklevad Laste Liikluspargis alati lapsevanema järelvalve all, kes vastutab, et laps ei sõidaks vastassuunavööndis, keelava fooritulega ega teistele autodele otsa.
 • Broneeritud ürituse korral peab kogu peo vältel olema rajal iga 8 lapse kohta üks täiskasvanu, kes lapsi rajal jälgib ja vajadusel korrale kutsub.
 • ​Keelatud on: vastassuunas sõitmine, sõidukitega üksteise rammimine, hooletu liiklemine, ebaviisakas käitumine,  Laste Liikluspargi vara tahtlikult kahjustamine.
 • Kui mõni sõiduk või muu Laste Liikluspargi vara on lõhutud, on täiskasvanu kohus teavitada sellest Laste Liikluspargi töötajat.
 • ​Laste turvalisuse ja ohutuse eest Laste Liikluspargis vastutavad nende vanemad või saatjad.
 • Laste Liikluspark ei vastuta külastajate tervisekahjustuste ja vigastuste eest.
 • ​Kaasa palume võtta vahetusjalanõud. Laste Liikluspark ei vastuta külaliste järelevalveta asjade, rõivaste ja jalanõude eest.
 • Kui laps tahtlikult sõidab hooletult, rikub liikluseeskirju, tekitab ohtu teistele sõitjatele, kahjustab ettevõtte vara ja ei allu juhendaja või oma saatja korraldustele, on Laste Liikluspargi töötajal õigus lapse sõit katkestada ja ta liikluslinnakust välja saata. Sellisel juhul Laste Liikluspark OÜ-le makstud tasu ei tagastata.
 • Sõiduki tehnilise rikke korral pöördu klienditeenindaja poole. 
 • Vulkaanküünalde kasutamine on keelatud, kasutada võib tavalisi tordiküünlaid.

  

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad KADAKATEE.LASTELIIKLUSPARK.EE veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja teave kauba kohta on märgitud toodete juurde. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Laste Liikluspark OÜ arvelduskontole.

 

Üld-; ostu- ja maksetingimused

1. Tasuda saab Maksekeskuse kaudu Eesti pangalinkidega (SWEDPANK, LHV, SEB, LUMINOR, COOP). Makseid võetakse vastu eurodes.


2. Ruumide broneerimiseks Laste Liikluspargis on vaja tasuda ettemaks (broneerimistasu) 55€. Ettemaks kantakse broneerimise käigus, Laste Liikluspark OÜ pangakontole, läbi Maksekeskus ASi.


3. Ettemaks peab olema laekunud enne broneerigu kinnitamist. Juhul, kui te ei saa üritusele tulla, pakume esimese võimalusena teile uut aega.

4. Kui soovite loobuda broneeringust, palume teavitada meid esimesel võimalusel. Palume saata vabas vormis tagastamisavaldus kirjalikult kadakatee@lasteliikluspark.ee. Kui klient tühistab peoruumi broneeringu 30 kalendripäeva enne planeeritud üritust,  tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses, 5 (viie) tööpäeva jooksul samale kontole, kust ettemaks oli tehtud. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 30 päeva enne ürituse algust, jääb tasutud renditasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu renditasu Laste Liikluspark OÜ arveldusarvele laekumise päevast. Broneeringu tühistamisel tehtud ettemaksu ei tagstata vastavalt VÕS 53, lg3p2: “Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud kuupäevaks”. Kui üritus jääb ära Laste Liikluspark OÜ-st olenevatel põhjustel, siis ettemaks tagastatakse.


5. Ülejäänud rendisumma (rendi summa miinus ettemaks) palume maksta 3 päeva ennem ürituse toimumist. Vajadusel saab maksta kohapeal pangakaardiga või sularahas.

6. Broneerida saab Laste Liikluspagi kodulehel broneerimissüsteemi kaudu või Laste Liikluspargis kohapeal.


7. Broneeringut tehes annate nõusoleku broneerimistingimustele ja Laste Liikluspargi reeglitele ning võtate vastutuse nende täitmise eest.

Pretensioonide esitamine ja vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kadakatee@lasteliikluspark.ee või helistada telefonil: ´+372 5621 9888 Kui ostja ja veebileht ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Samm-sammult ostmine:
1. vali endale sobiv kuupäev

2. vali ürituse kestvus

3. vali sobiv kellaaeg vabadest aegadest

4. klikka BRONEERI lahtril

5. täida väljad

6. tutvu broneerimistingimustega ja klikka vastaval ruudul

7. vali makstav summa

8. klikka MAKSMA lahtril

9. kontrolli üle kuupäev, aeg ja summa

10. vali endale sobiv pank

11. soorita makse

12. klikka TAGASI KAUPMEHE JUURDE lahtril

Kui makse õnnestus ilmub ekraanile vastavasisuline tekst. Teie sisestatud e-posti aadressile saabub kinnitus koos arvega, millel on tasutud summa kajastatud. Kui seda ei saabu, siis kehtivat broneeringut ei ole ning võtke meiega ühendust! Kui Te tasusite ainult broneeringu eest, siis palume tasuda ülejäänud osa arvest hiljemalt 3 päeva enne broneeritud üritust.

Broneeringu tühistamine

Kui klient tühistab peoruumi broneeringu 30 kalendripäeva enne planeeritud üritust,  tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 30 päeva enne ürituse algust, jääb tasutud renditasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu renditasu Laste Liikluspark OÜ arveldusarvele laekumise päevast. Broneeringu tühistamisel tehtud ettemaksu ei tagstata vastavalt VÕS 53, lg3p2: “Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud kuupäevaks”

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning püsikliendi staatuse tuvastamiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi suuliselt või sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

 

 

Võtke meiega ühendust

E-kirja saatmiseks pane siia linnuke: