MÕTTEGA MÄNG ANNAB VABALE AJALE VÄÄRTUSE!

Pakume lastele vanuses 3-8 a või kuni 50kg kaaluvatele lastele kõrge kvaliteediga väärtuslikku peo pidamise võimalust.

 

Laste liikluspargis ei ole vaja muretseda, kas väljas sajab vihma, lörtsi, rahet või lund, meie linnakus saab liigelda alati soojas ja kuivas kuna asume siseruumides. Liikluslinnak on miniatuurselt sarnane päris liiklusele kus lisaks elektrisõidukitele on olemas: toimivad valgusfoorid; erinevad ristmikud; ringliiklus; ühe- ja kahesuunalised teed; reguleeritud ja reguleerimata ülekäigurajad; tunnel; autopesula; bensiinijaam ning politsei maja. Lisaks on olemas mänguväljakud haljasaladel ja kõige väiksematele mõeldud aiaga piiratud mängunurk liumäe, kiikhobu jm vahvate mänguasjadega ning eraldi mängumaja, kus saab lõbusasti mängida kodu, kohvikut, remonditöökoda või poodi.  Samuti saab jalakäija liikuda läbi kogu pargi. Kõikjal on abimeesteks liiklusmärgid, mis suunavad ja õpetavad lapsi õigesti liiklema.

Lubatud laste arv peol on 24, sõidukeid on korraga rajal kuni 24. Alla 5a laps liikleb linnakus vaid vanema saatja järelvalvel. Broneeritud ürituse korral peab kogu peo vältel olema rajal iga 8 lapse kohta üks täiskasvanu, kes lapsi rajal jälgib ja vajadusel korrale kutsub. Iga pidu on privaatne, kogu linnak on vaid teie ja teie külaliste päralt ja võõrad samal ajal linnakusse ei pääse. 

 

 

2,5h sünnipäeva orienteeruv kava:

17:30-17:45 külaliste kogunemine (autodega sõitmine keelatud)
17:45-18:15 liikluskoolitus õppeklassis 
18:15-18:30 sõit elektriautodega
18:30-18:40 söögipaus (autodega sõitmine keelatud)
18:40-19:15 sõit elektriautodega
19:15-19:25 tordipaus (autodega sõitmine keelatud)
19:25-19:50 sõit elektriautodega
20:00 peo lõpp.

 

 

 

ENNE TEOORIA, SEEJÄREL PRAKTIKA LÄBI MÄNGU!

Enne linnakusse sõitma ja mängima minemist tuleb üritusel läbida u 20-30 minutiline koolitus liiklusreeglitest. Selleks on Laste Liikluspargis olemas eraldi õppeklass koolituste läbiviimiseks ja vastavasisuliste slaidide vaatamiseks. Arvestades laste erinevaid vanuseid oleme koostanud ka veidi erinevad liiklusohutuskoolituse programmid, lasteaiaealistele lastele lihtsam, lühem ja mängulisem ning algklassiealistele veidi põhjalikum. Kogu peo vältel on kohapeal olemas Laste Liikluspargi töötaja, kes üritust organiseerib ja vajadusel lapsi rajal suunab ning juhendab.

 

 


Pidu ootame Teid ette valmistama 15 min enne peo algust ja lahkumisel palume kinni pidada täpsest peo lõpukellaajast. Söögi ja joogi ning ühekordsed nõud peab ise kaasa võtma. Soovi korral võib tellida ka omale meelepärase cateringi. Selleks, et pidu oleks täiuslik ja kogu seltskond saaks end mugavalt tunda, on peo söögiruumis nurk diivanite, laudade ja kõige muu vajalikuga. Peo ajal on Teie kasutuses külmkapp, mikrolaineahi (NB! popcorni valmistamine keelatud), filtrikohvimasin ja filtrid, suhkur, presskann, veekeedukann, erinevad kausid ja vaagnad, morsikannud, lõikelaud, lõikenoad, salatilusikad, tordilabidas ning vaasid. Vulkaanküünalde kasutamine ei ole lubatud, kasutada võib tavalisi tordiküünlaid. Laste Liikluspargi nõud palume enne lahkumist ära pesta. Vahetusjalanõud palume kaasa võtta. Palume tutvuda Laste Liikluspargi reeglitega siin

Tulge ja pidage meeldejääv sünnipäevapidu või muu tähistamist vajav üritus Laste Liikluspargis.

Võtke meiega ühendust

E-kirja saatmiseks pane siia linnuke: