Koolitused lasteaiagruppidele (4a+) ja kooligruppidele (1. ja 2. klass)

 

Teooria ja praktika ühes ja samas kohas! Unikaalne aastaringne lahendus laste liiklusturvalisuse suurendamiseks - ÕPIME LÄBI MÄNGU!

 

Oleme ehitanud piisavalt suure aastaringselt kasutatava ja ilmastikuoludest sõltumatu siseliikluslinnaku, mis on miniatuurselt sarnane päris liiklusele, olemas on erinevad ristmikud ja ringliiklused, liiklusmärgid, töötavad valgusfoorid, ühe- ja kahesuunalised teed, reguleeritud ja reguleerimata ülekäigurajad, pime maanteelõik tunnelis. Nagu päriselt, nii on ka meie linnakus bensiinijaam, pesula, park ja mänguväljakud haljasalal.

Laste Liikluspargis on olemas õppeklass erinevate koolituste ja juhendamiste läbiviimiseks. Erinevaid koolitusi gruppidele teeme ettetellimisel. 

Arvestades laste erinevaid vanuseid oleme koostanud ka veidi erinevad liiklusohutuskoolituse programmid: lasteaiaealistele lastele lihtsam, lühem ja mängulisem ning algklassiealistele veidi põhjalikum. 

Koolitus sisaldab u 20 minutilist üldist liiklusohutuskoolitust õppeklassis (programm vastavalt vanusegrupile), sealhulgas räägitakse veidi liikluslinnakus liiklemise reeglitest. Peale õppeklassi käiakse jalakäijatena liikluslinnakus, kus vaadatakse juhendaja selgitusel üle linnakus asuvad liiklusmärgid, valgusfoorid, ülekäigurajad jm. Seejärel järgneb vastavalt broneeritud aja kestusele elektriautodega sõit ja mäng linnakus.

Erinevaid koolitusi gruppidele teeme ettetellimisel.

 

HINNAKIRI

E-R 10.00-16.00 (üritus peab lõppema hiljemalt kl 16.00)

1h    - 100€

1,5h - 125€

2h   - 150€

Max laste arv grupi kohta on 26, lisaks täiskasvanud saatjad.

 

 

Võtke meiega ühendust

E-kirja saatmiseks pane siia linnuke: