Mõttega mäng annab vabale ajale väärtuse!

Pakume vanuses 2-8a või kuni 50kg kaaluvatele lastele kõrge kvaliteediga väärtuslikku vabaaja veetmise võimalust.

Tule meile linnakusse mängima ja sõitma elektriautodega üksinda või koos sõpradega. 

Selleks, et meile sõitma tulla ei pea olema just sünnipäevapidu, liigelda ja mängida saab ka lihtsalt niisama tavakülastajana. 

Laste liikluspargis ei ole vaja muretseda kas väljas sajab vihma, lörtsi, rahet või lund, meie linnakus saad liigelda alati soojas ja kuivas kuna asume siseruumides. Liikluslinnak on miniatuurselt sarnane päris liiklusele kus on olemas: toimivad valgusfoorid; erinevad ristmikud; ringliiklus; ühe- ja kahesuunalised teed; reguleeritud ja reguleerimata ülekäigurajad; jupike pimedat maanteed tunnelis, ka jalakäijatele; autopesula; bensiinijaam ja politsei maja. Lisaks on olemas mänguväljakud haljasaladel ja kõige väiksematele mõeldud aiaga piiratud mängunurk liumäe, kiikhobu jm vahvate mänguasjadega ning eraldi mängumaja, kus saab lõbusasti mängida kodu, kohvikut, remonditöökoda või poodi. Samuti saab jalakäija liikuda läbi kogu pargi. Kõikjal on abimeesteks liiklusmärgid, mis suunavad ja õpetavad lapsi õigesti liiklema.

Päris pisikeste jaoks, kellel ise sõitmine veel välja ei tule, on olemas puldiga elektriautod ja tillukesed lükatavad autod.

 

Kolme ja enama lapsega külastajale hinnasoodustus üksiksõidul 35%.

 

E-T SULETUD

Tavakülastajal palume enne külastust jälgida meie kodulehel olevat kalendrit siit või helistada numbritel 622 9206, 5621 9888 täpsustamaks, et linnak broneeritud ei ole. 

 

 

Võtke meiega ühendust

E-kirja saatmiseks pane siia linnuke: